Copiii pe primul loc

    0
    30

    Să-i promovezi, să-i sprijini pe copii este o binecuvântare și totodată o realizare mare.

    Copiii sunt viitorul și trebuie să avem grijă de viitor.

    Fundația „Ana-Inimă de copil” are un istoric plăcut în promovarea, sprijinul, copiilor.

    Luni, 25 mai, ora 17, la Teatrul Municipal „Matei Vișniec” din municipiul Suceava, va avea loc un eveniment intitulat „Copiii pe Primul Loc” prezentat de către Fundația „Ana – Inimă de copil” prin reprezentantul fundației doamna Larisa Blanari.

    Dan Șarpe

    p.s. Poză preluată de pe Facebook

    LĂSAȚI UN MESAJ

    Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
    Introduceți aici numele dvs.