Țăranii români sau ”micii fermieri” mai sunt sprijiniți de către Guvernul României pentru a face agricultură sau au fost lăsați de izbeliște ori după cum ordonă interesul multinaționalelor?
Țăranii români sau ”micii fermieri” mai sunt sprijiniți de către Guvernul României pentru a face agricultură sau au fost lăsați de izbeliște ori după cum ordonă interesul multinaționalelor?