Oricâtă răutate izvorăște din anumite persoane, domnii Gheorghe Șoldan și Vasile Rîmbu realizează lucruri frumoase

    0
    15

    Domnii Gheorghe Șoldan și Vasile Rîmbu nu au la activ câteva mandate de Președinte al Consiliului Județean Suceava sau de Primar al municipiului Suceava.

    Dumnealor nu au nici măcar doi ani de când sunt în funcții și au realizat lucrări frumoase.

    Nu uitați, domnul Gheorghe Șoldan, Președintele Consiliului Județean Suceava, nu a tolerat ca acea rușine națională intitulată groapă de gunoi de pe Mestecăniș să funcționeze.

    Domnul Gheorghe Șoldan, într-o perioadă când banii sunt scumpi, a demarat zeci de lucrări de reabilitare drumuri și poduri.

    Domnul Vasile Rîmbu, Primarul municipiului Suceava, a redat sucevenilor locurile care de decenii au fost acoperite cu garaje, a redat sucevenilor Parcul Șipote, va reabilita Curtea Domnească, iar toate acestea tot într-o perioadă când banii sunt rari.

    Să vedeți cum va arăta municipiul Suceava în 2027, va înflori lună de lună cu domnul Vasile Rîmbu.

    Sucevenii merită mai mult, iar răul trebuie lăsat în urmă!

    Dan Șarpe

    LĂSAȚI UN MESAJ

    Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
    Introduceți aici numele dvs.